REFERENCJE

Iwona Ryniak - Olszanka
dzięki treningom trzymam formę

“Niestety mam czas  tylko na dwa treningi tygodniowo, ale dzięki wyselekcjonowanym układom ćwiczeń, które ułożył mi mój trener Łukasz Bort, mogę stwierdzić, że mam dobrą formę fizyczną. Sensowne treningi sprawiły,  że wróciłam też do mojej wagi zaraz po urodzeniu syna. Dziękuje, Łukasz :)”

Iwona Ryniak - Olszanka Dyrektor Marketingu Asseco Poland

Miłosz Krawczyk
dieta, kluczem do lepszego wyglądu

“Chciałbym gorąco polecić Łukasza jako dietetyka. Ułożony przez niego plan żywieniowy pomógł mi wprowadzić regularność w moim żywieniu i pomimo, iż więcej i częściej jem to mój wygląd poprawił się. Łukasz nie tylko rozpisał mi diete, ale wytłumaczył cała filozofie, która za tym stoi. Sprawiło to, że zmieniłem swoje nawyki żywieniowe i teraz czuje sie dużo lepiej.”

Miłosz Krawczyk

Natalia Walarowska
ujędrnienie i wyrzeźbienie ciała

Z Łukaszem trenuję już 8 miesięcy. Przez ten czas zauważyłam znaczną poprawę w wyglądzie mojego ciała. Ćwiczenia, które wykonuję wraz z odpowiednią dietą pozwoliły mi na osiągnięcie wyznaczonego celu. W moim zawodzie liczy się zadbany wygląd, który daje większe możliwości zarobkowe, dzięki Łukaszowi zyskałam nie tylko wysportowaną sylwetkę, ale również wiedzę na temat zdrowego stylu życia. Zaproponowana przez niego dieta pozwoliła mi na rezygnację z jedzenia typu fast food.

Natalia Walarowska modelka
copyright © 2012 Łukasz Bort. Trener personalny
created by Kerris Identify